VIDEO PRODUKCIA

Moderná doba vyžaduje moderné marketingové nástroje a videá sú momentálne hitom číslo jedna. Práve videá sú často tým najjednoduchším a najefektívnejším spôsobom, ako predstaviť vaše produkty a služby, zvýšiť povedomie o vašej značke, propagovať svoju firmu, dožičiť svojim divákom/zákazníkom lepší zážitok, či ako zlepšiť svoju viditeľnosť medzi internetovými vyhľadávačmi.

V Upcomingu tvrdo pracujeme na tom, aby ste s videami dosiahli svoje marketingové výsledky, ktoré vám prinesú vytúžený náskok pred konkurenciou. Pozorne si vypočujeme vaše ciele a očakávania a spolu s vami sa pokúsime na mieru ušiť dokonalý video-produkt, presne spĺňajúci vaše požiadavky. V tomto procese vám ochotne pomôžeme s vytvorením nápadu, písaním scenáru, natočením materiálu, strihom, animáciami, finálnymi úpravami i s nasledovnou distribúciou videí, ktorá bude mať za cieľ splniť vaše marketingové a obchodné ciele.

Video marketing vám môže ponúknuť omnoho viac, ako len propagáciu vášho produktu či služby. Video marketing vám pomôže vybudovať lepšie vzťahy so zákazníkmi, vytvoriť lepšie povedomie o vašej značke a spolu so správnou distribúciou, vám môže pomôcť osloviť široké spektrum potenciálnych klientov. Videá, ktoré tvoríme zabávajú, informujú, vzdelávajú, predávajú a taktiež získavajú spätnú väzbu od cieľovej skupiny, vďaka čomu sa stávajú plnohodnotným nástrojom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej pokročilej marketingovej stratégií.

Upcoming Video Produkcia

Existuje mnoho typov videí a taktiež mnoho dôvodov na ich tvorbu. Počas svojho pôsobenia sme stáli za výrobou mnohých videí a to od komerčných, smerovaných na širokú verejnosť, až po úplne špecifické videá, oslovujúce len hŕstku nadšencov. Aj vám radi pomôžeme s produkciou videí ako:
  • Videá produktov a služieb
  • Upútavky
  • Reklamné spoty
  • Aftermovie videá z akcií
  • Videá zamerané na budovanie značky
  • Klipy
  • Tréningové videá
  • Videá určené pre sociálne siete
  • Vysvetľujúce/opisujúce/náučné videá
MÁM ZÁUJEM
Social Live Stream

Case Studies

Fin.Techsummit 2019

Druhý ročník prestížneho medzinárodného projektu Fin.Techsummit priniesol všetkým záujemcom ďalšiu príležitosť na otvorené diskusie o budúcnosti finančníctva, ktoré dnes vo veľkom ovplyvňujú nové technológie a digitalizácia.

#AllForJan mesiac po…

Redakcia portálu Aktuality.sk, jedného z najväčších informačných portálov v našej krajine, ktorý bol zároveň zamestnávateľom zavraždeného Jána Kuciaka, sa pre kamerami stretla v spomienkovej diskusií.

Finále 6.ročníka medzinárodných pretekov indoorových motokár

Rýchle stroje, napínavá atmosféra, dychberúce okamihy a fantastické vyvrcholenie skvelej sezóny.

Charitatívna aukcia vianočných stromčekov Nordmander

Jedinečná vianočná aukcia, ktorá vonia pravým ihličím – tak sa dá v skratke opísať už v poradí štvrtý ročník charitatívnej aukcie živých vianočných stromčekov spoločnosti NORDMANDER.

Tanec Slnka 2018

Rýchle kolesá, vášeň, pohoda, súťaže a dobrá muzika – akcia Tanec Slnka, ktorá je určená predovšetkým motorkárom a priaznivcom motoriek, si tento rok odbila v poradí 15.ročník, ktorž rozhodne stál za to!

Urbansummit: O Bratislave | pre Bratislavu

Mestský festival Urbansummit počas 27. – 29. septembra priniesol do ulíc nášho hlavného mesta odborné diskusie o živote v Bratislave, ale tiež zábavu, hudbu a dobré jedlo.

Nechajte videá, nech hovoria za vás!

KONTAKTUJTE NÁS